Dětský fotbalový dres vzor Kylian Mbappe - Národní tým Francie.

Barva: tmavě modrá
Provedení: triko - dres s krátkým rukávem, kraťasy
Materiál: pohodlný a odolný, pro usnadnění pohybu hráče po hřišti

Kylian Mbappé (PARIS SAINT-GERMAIN) - začal hrát v AS MONACU, pak měl o něj zájem i tým PSG, kterému řekl: „Já to tedy beru.“ A udělal dobře, protože patří mezi nejlepší fotbalisty na světě. To ostatně potvrdil při finále MS, kdy Francie zvítězila nad Chorvatskem. Kylian střelil fantastický gól. V PSG hraje šestou sezonu. Na MS v roce 2022 v Kataru se stal Kylian Mbappé nejlepším střelcem. Nasázel 8 gólů a k tomu přidal 2 asistence.

599,00 Kč
S DPH
Vyberte velikost
Skladem: 1
Počet kusů:

Francouzská fotbalová reprezentace reprezentuje Francii na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo Evropy. Francie patří mezi nejúspěšnější týmy v historii. Je spolu s Argentinou a Brazílií jediná, která vyhrála všechny tři nejvýznamnější světové turnaje – mistrovství světa, konfederační pohár a olympijské hry. Dvakrát vyhrála mistrovství Evropy.